Atracco Auto Logga
Atracco AB

Kontakt

Verkställande direktör

Daniel Fransson, tel 0470 - 77 11 11
daniel.fransson@atracco.se

 

Kundmottagare mekanisk verkstad

Thomas

Thomas Karlsson, tel 0470 - 77 11 03
thomas.karlsson@atracco.se

 

Kundmottagare skadeverkstad

 Hasse Thaung

Hasse Thaung, tel 0470 - 77 11 37

Gruppnummer skadeverkstad, tel 0470 - 77 11 32

hasse.thaung@atracco.se

 

Kundmottagare skadeverkstad

Krister Gal

Krister Gal, tel 0470 - 77 11 48

Gruppnummer skadeverkstad, tel 0470 - 77 11 32

krister.gal@atracco.se

 

Kundmottagare skadeverkstad

Martin Berggren

Martin Berggren, tel 0470 - 77 11 49

Gruppnummer skadeverkstad, tel 0470 - 77 11 32

martin.berggren@atracco.se

 

Bilförsäljare

Gert Ekelund, tel 0470 - 77 11 30
bilforsaljning@atracco.se

 

Arbetsledare lackverkstad

Richard Kavcic, tel 0470 - 77 11 35
richard.kavcic@atracco.se

 

Hjulinställningar

Inge Carlsson, tel 0470 - 77 11 41
verkstad.vxo@atracco.se

 

Ekonomi/administration

Eric Persson, tel 0470 - 77 11 15
eric.persson@atracco.se

 

Ingalill Wernersson, tel 0470 - 77 11 14
ingalill.wernersson@atracco.se

 

Har du fått en skada på din bil?

Klicka på länken nedan för att boka tid för skadebesiktning.

Skadebesiktning

Vad kan vi hjälpa dig med?

Ring 0470-77 11 00 vardagar 7-16.
Eller skriv ett meddelande:

Namn

Regnr

Mätare (mil)

Telefon

Epost

Ange här

Vad kan vi hjälpa dig med?

Bilförsäljning

Kontakta Gert Ekelund när Du vill diskutera Din bilaffär. Du kommer bli förvånad över hur fina bilar vi har! De flesta är nästan nya, helt genomgånga och har oftast inte gått så många mil. MRF-garantier gäller.

OBS! För att ge Dig bästa möjliga service jobbar vi endast med tidsbokade visningar.

Gert Ekelund via telefon eller mail.

Telefon: 0470 - 77 11 30
Epost: bilforsaljning@atracco.se 

Se samtliga våra bilar